×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FARMACEUTICKÝ PRIEMYSEL

V rámci zvyšovania kvality farmaceutických a kozmetických produktov je nevyhnutné prihliadať aj na udržiavanie vysokej úrovni bezpečnosti, čistoty a efektivity práce. V takomto prípade zohráva dôležitú úlohu predovšetkým dodržiavanie bezpečnostných a hygienických noriem na pracovisku, ktoré si v prípade nutnosti sterilného prostredia vyžadujú aplikovanie nadmieru spoľahlivých produktov.

Čo ponúkame?

Nami ponúkaná rada produktov značky Dr. Weigert je vyvinutá a vyrobená v súlade s požiadavkami zaoberajúcimi sa hygienou a bezpečnosťou. Široká paleta inovatívnych produktov zahŕňa čistiace a dezinfekčné prostriedky výlučne prispôsobené pre farmaceutický a kozmetický priemysel.

Práve tie vyhovujú náročným požiadavkám a garantujú dosiahnutie úspešného hygienického statusu pre Vašu spoločnosť spoločne s minimalizovaním nákladov na výrobu.

 • neomoscan CP acid 300

  Kyslý čistiaci prostriedok, tekutý, zmáčajúci a emulgujúci, nepenivý od 40°C, šetrný k materiálom.
 • neomoscan CP alka 100

  Alkalický čistiaci prostriedok na báze alkálií, komplexotvorných látok a tenzidov, nepenivý, zmáčateľny, s dispergačným účinkom. Má vynikajúci čistiaci účinok voči organickým nečistotám - zbytky produkcie bohaté na mastnotu, olej a proteíny, vrátane mydiel a krémov. Vhodný na nerez ako aj plasty odolné voči alkáliám (PVC, PP) a tesnenia (EPDM, PTFE).
 • neomoscan CP alka 140

  Alkalický čistiaci prostriedok na báze alkálií, komplexotvorných látok a tenzidov - tekutý koncentrát, vysoko alkalický, bez povrchovo aktívnych látok, bez obsahu chlóru, vhodný na všetky tvrdosti vody.
 • neomoscan CP alka 160

  Alkalický čistiaci prostriedok na báze alkálií, komplexotvorných látok a tenzidov - tekutý koncentrát, vysoko alkalický, zmáčajúci a dispergačný, nepenivý od 60°C, bez obsahu aktívneho chlóru.
 • neomoscan CP clean 200

  Čistiaci prostriedok na manuálne aplikácie, tekutý, neutrálny, zmáčajúci a dispergačný, neparfumovaný a neprifarbovaný.
 • neomoscan CP des 400

  Dezinfekčný prostriedok na báze kyseliny peroctovej, rýchlo účinný, baktericídny, fungicídny (podľa EN 1276 a 1650) a sporocidný (podľa EN 14347). Vhodný na nerez ako aj na kyselinám odolné plasty. Nevhodný na meď, mosadz, neželezné kovové zliatiny a pozinkované železo.
 • neomoscan CP plus 560

  Tekutý zosilňovač čistenia, odpeňovací, komplexotvorný, zmáčajúci a dispergačný. Vhodný na použitie v kombinácii s alkalickým prostriedkom z rady neomoscan CP alka. Má vynikajúci čistiaci účinok aj voči silným znečisteniam, ktoré obsahujú mastnotu, oleje a proteíny.
 • triformin® care

  Ochranné pleťové mlieko, neparfumované, na ruky určené k priamemu používaniu. Ochraňuje pred vysýchaním pokožky rúk. Vďaka excelentným zložkám na ochranu pokožky je šetrný.
 • triformin® HR

  Hygienický prostriedok uřcený na čistenie ťažko znečistených rúk. Ideálny na časté aplikovanie. Vďaka excelentným zložkám na ochranu pokožky je šetrný.
 • triformin protect

  Ochranné pleťové mlieko na ruky určené k priamej aplikácii, neparfumovaný výrobok. Ochraňuje pred vysychaním pokožky rúk. Vďaka excelentným zložkám na ochranu pokožky je šetrný.
 • triformin safeDIS

  Tekutý dezinfekčný roztok na ruky na báze alkoholu, baktericídny, fungicídny, účinný proti vírusom vrátane Novovírusov. Vďaka excelentným zložkám na ochranu pokožky je šetrný.
 • triformin® wash

  Tekutá čistiaca pena na ruky bez obsahu mydiel a alkalických zlúčenín. Vďaka excelentným zložkám na ochranu pokožky je šetrný k pokožke rúk.
TOP